Desinfikátor

VYSOCE ÚČINNÝ ODSTRAŇOVAČ BAKTERIÍ – PLÍSNÍ – ZÁPACHU.

Dezinfikátor KLENZ je zařízení, které využívá revoluční nano technologie a pomocí  nano částic stříbra a ozónu zbavuje věci bakterií, plísní a zápachu s účinností až 99,8%. Celý proces je „suchý“ bez působení tepla, proto dezinfikovaný předmět můžete okamžitě používat v plném rozsahu a nedochází k jeho opotřebení.

Co je nano technologie?

Nano technologie je revoluční metoda dělení částic, která umožnila dělení částic stříbra na nano částice (částice 75 000x menší než tloušťka vlasu). Používání stříbra jako antibakteriálního prvku je umocněno právě objevením nano technologie. Miniaturní nano částice jsou tak schopny využít svůj potenciál v boji s bakteriemi mnohem účinněji a efektivněji.

Ozón sám o sobě má dezinfekční účinky a ničí v prostoru mikroorganismy. Je nezávadný, zdraví neškodný. S nano částicemi stříbra reaguje tak, že dokáže okamžitě rozložit buňky  mikroorganismů.

Laboratorní testy prokázaly až 98% zničení kultury Trichophyton rubrum, což je nejčastější dermatofyt způsobující tzv. plísňové onemocnění. Další testy prokázaly potlačení kultury Psedomonas aeruginosa (účinnost 99,7%) a Escherichia coli (99,8%).

V boji se zápachem byl prokázán v tomto přístroji dezodorační účinek s účinností 92% na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku.

Zařízení KLENZ vnáší do života nový způsob boje proti infekcím. Přináší efektivní metodu prevence, která je šetrná k přírodě (na rozdíl od agresivních dezinfekčních přípravků).

Po ošetření nohou u pedikérky se klient obuje do čisté, vydezinfikované obuvi bez bakterií – plísní – zápachu.

Dezinfikovat lze:

Boty :
neexistuje člověk, který by dřív či později neměl problém s páchnoucíma botama. Problém páchnoucích bot je způsoben bakteriemi , které v botách „živíme „ . Pravidelnou dezinfekcí bot zařízením KLENZ sa baktérií úspěšně zbavíte a potlačíte nepříjemný zápach. Proces který trvá jen 8 minut svou účinností daleko převyšuje pracné kartáčování bot , nebo jejich praní. Navíc máte výhodu, že boty vyndáte ze zařízení klenz a můžete je okamžitě používat. Efekt potlačení pachů zlepšíte zvýšenou péčí o Vaše chodidla. Je vhodné po dezinfekci učinit i výměnu ponožek, nebo jiných textilií. Jinak se efekt potlačení pachů sníží.

jak to pracuje 1 200 x 125.jpg
11-KLENZ - hracky.gif HRAČKY :
děti často berou své hračky do úst a to je jenom krůček k zanesení infekce , či nežádoucích bakterií do ústní dutiny dítěte.  Ani častým praním , či čištěním hraček nedosáhnete požadovaného efektu. Navíc prací prostředky můžou u dětí způsobit další problémy
KOSMETICKÉ POMŮCKY :
Kartáče na vlasy sice můžou dát vlasům požadovaný tvar a vzhled, ale současně se na ně nanášejí částice odumřelých částí pokožky, či vlasů. Na těchto pomůckách se tak vytváří živná půda pro výskyt bakterií a následný přenos infekcí, speciálně v kosmetických salónech. Odstranění utržených vlasů z kartáče na vlasy není absolutně postačující. Je nutno je dezinfikovat. Obdobně se to dá říct i o dalších pomůckách jako štětce na nanášení make-upu a tak podobně. Kůže při infekcích nevypadá dobře a to je určitě ne příliš radostná zpráva pro nikoho. Důkladnou dezinfekcí těchto pomůcek dopřejeme naší pleti zdravý vzhled .
11-KLENZ - kosmetika-.gif
11-KLENZ - tasky.gif VÝROBKY Z KŮŽE :
Především v letních měsících dochází ke kontaktu kožených výrobků se zpocenýma rukama, co je prvním předpokladem za vznik míst blahodárně působících pro rozmnožení bakterií. Na povrchu kůže tak dochází ke vzniku ideálního místa pro zárodky případných infekcí. Jestli máte pocit , že vaše kožené výrobky mají povrch vlhký, je nejvyšší čas na důkladnou dezinfikaci
MOBILNÍ TELEFONY :
Při užívání mobilu sami často zjistíte, že povrch mobilu je pokrytý částicemi prachu a mastnosty. Nic „ lepšího „ pro bakterie nemůžeme vytvořit. Jelikož telefon je naší každodenní pomůckou, bylo by dobré i telefon podrobit pravidelné dezinfikaci. Buďte bez obav. Dezinfikační proces nemá žádný neblahý vliv na funkce telefonu. Obdobně můžete v zařízení KLENZ dezinfikovat jekákoliv elektronická zařízení , která se do prostoru KLENZ vejdou.
11-KLENZ - mobil.gif

PROVOZOVNA NEMOCNICE

Vrchlického 59 (nemocnice)
58601 Jihlava

Tel.: 775 912 480

info@pfeiferjihlava.cz

QR KOD.png

18. 5. Nataša

Zítra: Ivo

Návštěvnost stránek

069881